Proč nakoupit u nás

Kratomboss založil Robert a Bob v roce 2020. Jsme nadšení uživatelé a prodejci kratomu. Máme přes 5 let zkušeností a díky tomu se nám podařilo pro naše zákazníky vybrat tu nejlepší farmu v Indonésii. Důraz klademe na kvalitu, jemnost prášku, rozpustnost, chuť a nejlepší podmínky pro pěstování a následné sušení a drcení.

Náš kratom pochází od farmářů z Jongkongu, Nibungu a Putisabau. Proces sušení zelého kratomu se provádí 2 dny uvnitř a 1 den venku. Proces sušení bílého kratomu se provádí 1 den uvnitř a 3 dny venku. Proces sušení červeného kratomu je 1 den uvnitř a 1 den venku. Stáří listů které používáme je kolem 28 až 35 dní.

CO NÁS ODLIŠUJE?
Naše farma nikdy nevyrábí kratom, dokud nezadáme objednávku, takže všechny listy, které používáme, jsou vždy čerstvé a mleté, až když je zadaná objednávka. Stroj který používáme je stroj na nanoprášek s elektronickým pohonem, který je schopen oddělit nečistoty, jako je železo, tyčinky atd. Takže to co se mele na prášek jsou skutečně čisté listy.

CO NABÍZÍME?
V naší nabídce si, každý zákazník najde to po čem touží. Na výběr máte: zelený kratom, bílý kratom, červený kratom, zlatý kratom a také kratomové mix odrůdy. Za zvýhodněné ceny doporučujeme vyzkoušet: starter pack balíčky a nebo si můžete poskládat objednávku podle sebe v kratom mix.

čerstvost produktů

100 % stabilní kvalita

Vzorky kratomu zdarma

Laboratorní testy

Nejlevnější doprava

Pouze pozitivní recenze

Pohodlná platba kartou

expedice do 24 hodin

Zkušenosti zákazníků

profile_c-01
Výborný e-shop s kvalitním kratomem a S pohodovými ceny. Dobrá, rychlá domluva po e-mailu, dokonce jsem dostal malou ochutnávku navíc, která udělala velkou radost. Mužů jen doporučit. Z.N.
Recenze z Google
profile_c-01
Nejlepší kratom co jsem kdy mela! Kvalita TOP. Cena TOP. Jsem naprosto spokojená, myslím že lepší nekoupíte nikde jinde. Vyzkoušela jsem mnoho e-shopů a musím říct že ani jeden se nevyrovná tomuto!!👌🏻❤️ Mohu vřele doporučit!
Recenze z Google
profile_c-01
Od Kratomboss.cz si objednávám již zhruba rok a s produkty jsem oproti jiným eshopům nadmíru spokojená. Ceny se za ten cca rok nezvedly ani o korunu, za což obrovský klobouk dolů. Za mě jste zkrátka nejlepší, mnoho zdaru a jen tak dál! 🙂
Recenze z Google
profile_c-01

Absolutně nejlepší! Nejkvalitnější kratom, customer care výborný, skvělé ceny, doprava do 24 hodin a mnoho dalšího! Co víc si přát
Recenze z Google
profile_c-01

Top kratom nejlepší kvality. V ČR lepší neseženeš. Dobrá chuť, a funguje tak má. Za mě nejlepší Green Malay
Recenze z Google

Potřebujete poradit s výběrem kratomu nebo máte zájem o odběr většího množství kratomu? Kontaktujte nás!